Naujas žingsnis siekiant tapti geriausiems

2021-11-19

Per pastaruosius trejus metu nuo to laiko, kai prisijungėme prie Švedijos kapitalo infrastruktūros statybų konsultacijų bei projektavimo bendrovė „Tyréns“ įmonių grupės, išplėtėme mūsų teikiamų paslaugų spektrą ir veiklos geografiją. Savo ruožtu, ši partnerystė leido dar labiau sustiprinti „Kelprojektą“.

Išaušo ta diena, kai galiausiai kartu su kolegomis iš Švedijos plėtosime ir stiprinsime savo, kaip „Tyréns“ grupės įmonės, kultūrą bei žengsime dar vieną žingsnį arčiau savo tikslo – tapti geriausiais.

Šiandien pristatome Jums naujas „Tyréns“ grupės viziją, misiją ir vertybes, kuriomis nuo šiol gyvens ir vadovausis „Kelprojektas“.

„Man bendra vizija, misija ir vertybės yra kitas svarbus žingsnis mūsų, kaip „Tyréns“ grupės įmonių šeimos, susivienijimo link. Esu įsitikinęs, kad stiprios vertybės ir stipri įmonės kultūra sukuria išties puikius rezultatus – tai patenkinti darbuotojai ir klientai bei finansinė sėkmė – būtent to mes ir siekiame“ – teigia Audrius Bunevičius, UAB „Kelprojektas“ Generalinis direktorius.

Jau kelis metus turime bendrą grupės strategiją ir verslo planus, kuriais vadovaujamės. Remdamiesi strategija mes stengiamės daugiau bendradarbiauti ir keistis žiniomis atliekant užduotis, dirbant su naujovėmis, skaitmeninimu ir tvarios visuomenės vystymu. 2022 metais „Tyréns“ grupės įmonės susitelks ties bendra vizija, misija ir naujomis vertybėmis.

Dėka pagrindinio mūsų siekio, mūsų kultūros ir kompetencijos, turime unikalią galimybę tapti Best at unlocking the potential in people and places.

Tad kviečiame plačiau susipažinti su naujomis mūsų vizija, misija ir vertybėmis.

VIZIJA

Unlocking the potential in people and places.

Vizija – tai ilgalaikis siekis, ką mes kaip darbuotojai ir ką kaip įmonė norime pasiekti.

Unlocking – apibūdina mūsų inžinierių, architektų, planavimo specialistų gebėjimą savo veikloje matyti, suprasti ir spręsti klientų ir visuomenės problemas bei iššūkius.

The potential – atspindi mūsų optimistinį požiūrį ir tikėjimą ateitimi bei mus supančiu pasauliu – kuriame jį tokį, apie kokį svajojame.

People – tai mūsų darbuotojai, vadovai, partneriai ir klientai, komandos, kurios mus supa mūsų veikloje.

Places – mūsų novatoriškas požiūris ir aukštos kvalifikacijos kompetencija mums atveria potencialą visose vietovėse, šalyse, kuriose mes dirbame.

MISIJA

Innovative design and engineering for the world we dream of.

Misija – tai mūsų veiklos krypties apibūdinimas, t. y. nusako, kuria linkme mes kaip įmonė einame.

Innovative – tai mūsų stiprybė, kurios dėka nuosekliai tobulėjame ir ieškome geriausių sprendimų savo klientams.

Design and engineering – kūrybiškumas ir technika yra tai, kuo mes užsiimame. Projektavimas susijęs ne vien tik su architektūra, dizainu, bet ir yra sprendimų, skaitmeninių įrankių kūrimas, siekiant supaprastinti mūsų ir mūsų klientų darbą.

The world we dream of – mes nustatome aukštus standartus ir stengiamės sukurti puikius santykius su savo klientais, visuomene ir supančia aplinka. Savo veikloje ir projektuose mes stengiamės kurti tvarią aplinką – mūsų svajonių pasaulį.

VERTYBĖS

Connect, challenge, create.

Vertybės apibrėžia mūsų verslo kultūrą, tai, kuo tikime ir kas, mūsų manymu, yra svarbu. Mūsų vertybės yra pagrindiniai mūsų kasdienio gyvenimo principai, jos persmelkia mūsų darbą, vienija mus, motyvuoja bei įkvepia siekiant kurti geresnę visuomenę.

Connect

Užduok klausimus. Susirask draugų ir dalinkis žiniomis. Būk atviras. Įkvėpk. Sulaužyk barjerus. Bendrauk.

Esame puikūs komandos draugai, kurie įkvepia ir įtraukia vieni kitus. Mes tobulėjame ir vystomės bendraudami vieni su kitais, klausomės, mokomės iš savo patirties ir dosniai dalinamės savo žiniomis. Mes kuriame ir puoselėjame santykius. Mes rūpinamės vieni kitais.


Challenge

Būk drąsus. Būk atviras. Mesk sau iššūkį, kolegoms ir klientams. Rask naujų perspektyvų. Pateik naujų idėjų. Klausk.

Siekiame, kad mūsų klientai būtų sėkmingi ir esame ilgalaikis geriausias partneris. Turime drąsos tyrinėti ir būti žingsniu priekyje. Atvirumu ir novatoriškais sprendimais metame iššūkį pramonei, savo klientams ir sau. Mes tobulėjame kiekvieną dieną.

Create

Būk smalsus. Būk kūrybingas ir žaismingas. Mėgaukis verslu. Padaryk neįmanomą įmanoma. Imkis inovacijų. Nustebink. Sukurk pasaulį, apie kurį svajojame.

Savo vykdoma veikla kuriame vertę ir tvarią visuomenę. Mums smalsu, kokia bus ateitis, dėl to kuriame, vystome ir paverčiame savo idėjas realybe. Mes dirbame kaip komanda, o klientams visada teikiame pirmenybę.