KURKIME JUNGTIS RYTOJUI

Prisijungdamas prie mūsų, tu prisidėsi prie visuomenės gerovės, kuriant jai patogesnę, jos poreikius šiandien ir ryt atitinkančią infrastruktūrą. Mes vertinsime tavo idėjas ir palaikysime iniciatyvas. Drauge pasieksime geriausią rezultatą, augdami kaip profesionalai.

Mūsų vertybės

Mūsų vertybės – pagrindiniai mūsų kasdienio gyvenimo principai, jos persmelkia mūsų darbą, vienija mus, motyvuoja bei įkvepia siekiant kurti geresnę visuomenę.

Naudos

Siekiame, kad kiekvienam komandos nariui būtų gera dirbti. Sužinokite, kuo galėsite džiaugtis prisijungę prie mūsų kolektyvo!

Naudos

Siekiame, kad kiekvienam komandos nariui „Tyrens Lietuva” būtų gera dirbti. Sužinokite, kuo galėsite džiaugtis prisijungę prie mūsų kolektyvo!

Kolegų atsiliepimai

„Šioje įmonėje ypač vertinu galimybę pasireikšti savo kūrybiškumui, komunikabilumu, taip pat yra skatinama priimti sprendimus savarankiškai. Tai leidžia man tobulėti, o jei reikia atsakymo, patarimo ar tiesiog paskatinimo, žinau, kad kolegos visada pagelbės.”

„Džiaugiuosi būdamas organizacijos dalimi dėl galimybės dirbti su įdomiais ir dideliais projektais, kas leidžia man tobulėti savo srityje.”

„Mūsų organizacija yra patogi ir saugi pastovaus darbo vieta. Tai puiki įmonė jaunų specialistų tobulėjimui.”

„Labai vertinu tai, kad čia galiu būti savimi, turiu balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo bei yra daug galimybių bendrauti su kolegomis kuriant stiprų tarpusavio ryšį. Taip pat džiugina ir teikiamos naudos, organizuojamos šventės ir kiti smagūs dalykai, kurie padaro šį darbą mielu širdžiai.”

„Įmonės kultūra – pirmiausia žmogus. Labai svarbu, kad įmonė siekia ne vien finansinės naudos, bet ir sukuria puikią aplinką kiekvienam darbuotojui tobulėti, realizuoti save ir įsitraukti į sprendimus, kas padeda pasiekti bendro tikslo.”

„Čia darbuotojams sudarytos geros sąlygos dirti su naujausiomis programomis ir kompiuterine technika, įmonėje puiki darbinė atmosfera.”

Sėkmės istorijos

Patikima darbuotojų komanda – tai didžiausias įmonės turtas. Mūsų darbuotojai yra įvairiapusiški ir kiekvienas jų turi savo unikalią karjeros istoriją.

Karjeros galimybės

Jaunesnysis kraštovaizdžio architektas (-ė)

Vilnius, Kaunas

1500-1800 €

Jaunesnysis kelių inžinierius (-ė)

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

1200 – 1800 €

Jaunesnysis vandentvarkos inžinierius (-ė)

Vilnius, Kaunas

1400 – 2000 €

Jaunesnysis karjerų projektavimo inžinierius (-ė)

Vilnius, Kaunas

1100–1500 €

Vyresnioji (-ysis) tiltų inžinierė (-ius)

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

3200–3800 €

Tiltų inžinierė (-ius)

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

2450–3200  €

Jaunesnioji (-ysis) tiltų inžinierė (-ius)

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

1700–2450  €

Aplinkosaugos specialistas (-ė)

Vilnius, Kaunas

1800 – 2300 €

Asistentas (-ė) Aplinkosaugos skyriuje

Vilnius, Kaunas

1000 – 1400 €

Geotechnical engineer / Geotechnikos inžinierius (-ė)

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

1200 – 3900 €

Technikas (-ė) – projektuotojas (-a) kelių skyriuje

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

1000-1400 €

Kelių inžinierius (-ė)

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

1500-2400 €

Žemėtvarkos inžinierius (-ė)

Vilnius, Kaunas

1600 – 2600 €

Gręžimo operatorius (-ė)

Kaunas

1500 €

Technikas (-ė) Geležinkelių skyriuje

Vilnius, Kaunas

1000 – 1400 €

Ar norėtumėte tapti mūsų komandos dalimi?

Jeigu neradote tinkamo darbo pasiūlymo tarp šiuo metu aktyvių darbo skelbimų, tačiau norite kandidatuoti, siųskite savo CV aprašymą ir trumpą prisistatymą apie tai, į kokias pareigas norėtumėte kandidatuoti/ kokia sritis Jus domintų ir mes būtinai susisieksime.

    Prisekite CV (.jpeg, .pdf, .png)