Komanda@Kelprojektas. Deividas Meliauskas: „Nors tobulėjimo kelias šitoje srityje yra pakankamai ilgas, tačiau tai, kas labai greita ir paprasta, turbūt ir naudos neatneša“

2022-12-21

Šiandien UAB „Kelprojektas“ darbuotojų interviu rubrikoje Komanda@Kelprojektas pakalbinome Deividą Meliauską, Geležinkelių skyriaus Techniką.

Papasakok, kaip gimė Tavo susižavėjimas inžinerijos sritimi?

Visų pirma, tai visada mėgau techniką. Nors gyvenime teko išbandyti daugelį skirtingų darbų, supratau, kad man patinka tikslumas, detalumas, mechanizmų anatomija ir procesų nagrinėjimas – visa tai randu inžinerijoje.

Studijuoji transporto inžineriją, kaip nusprendei išbandyti jėgas „Kelprojekte“? Ar negąsdino mintis, kad geležinkelių projektavime būsi tarsi „ne savo rogėse“?

Man tai pasirodė puiki proga tobulėti ir pasisemti techninių žinių ir įgūdžių. Baimės šiek tiek buvo, bet dažniausiai ji yra stabdis viskam, todėl nesikoncentruojant į ją, sėsti į „naujas roges“ buvo įdomus iššūkis, nepaisant to, kad transporto inžinerijoje žinios yra šiek tiek kitos pakraipos.

Papasakok, kuom Tave žavi, motyvuoja darbas „Kelprojekte“?

Sutikau tikrai malonių ir padėti sugebančių žmonių. Turiu gerą vadovą ir galiu laisvai bendrauti su juo bei kolegomis. Nors tobulėjimo kelias šitoje srityje yra pakankamai ilgas, tačiau tai, kas labai greita ir paprasta, turbūt ir naudos neatneša.,

Kaip manai, kokios asmeninės, charakterio savybės reikalingos šiame darbe?

Visų pirma tai mokėjimas bendrauti, nes bet kokiu atveju dirbame su žmonėmis. Taip pat būtinas mokėjimas dirbti komandoje, empatija, analitinis mąstymas, disciplina, kantrybė ir mokėjimas išgirsti. Gerai komandinei dvasiai palaikyti – humoro jausmas ir palaikymas.

Prisimink, su kokiais didžiausiais projektais yra tekę dirbti ir su kokiais dirbi šiuo metu?

Vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad tai yra „Rail Baltica“ projektas. Šis projektas yra vienas iš Europos Sąjungos prioritetinių transporto projektų, nes jis sumažins pralaidumo apribojimus, sukurs trūkstamas jungtis tarp valstybių, skatins modalinę integraciją ir sąveikumą. Projektas tikrai labai sudėtingas, bet kartu ir įdomus bei suteikiantis daug neįkainojamos patirties.

O kaip atrodo Tavo laisvalaikis? Kokie Tavo pomėgiai ir veikla po darbo?

Kol kas daugiausia laiko užima studijos. Didžiausi pomėgiai žiemą – slidinėjimas snieglente, o šiltuoju metų laiku negaliu gyventi be motociklo.