„Kelprojektas“ skelbia sėkmingus 2014 m.: 42 proc. išaugusios pajamos ir veiklos pradžia Švedijoje

2015-03-09

„Kelprojekto” įmonių grupės konsoliduotos pajamos 2014 m. siekė 11,69 mln. eurų. Tai net 42 proc. daugiau, lyginant su 2013 m., kai pajamos sudarė 8,23 mln. eurų.

„Kelprojekto” įmonių grupę sudaro didžiausia šalies transporto infrastruktūros projektavimo įmonė „Kelprojektas”, teritorijų planavimo įmonė „Urbanistika” ir techninės priežiūros įmonė „Kelvista”. Pastaroji įmonių grupę papildė praėjusių metų gegužės mėnesį, „Kelprojektui” įsigijus 100 proc. jos akcijų.

„Sėkminga „Kelprojekto” įmonių grupės veikla yra sistemingo ir profesionalaus visos komandos darbo rezultatas. Praėjusiais metais įgyvendinome eilę įdomių ir sudėtingų strateginių projektų, aktyviai investavome į modernius ir intelektualius darbo įrankius, kurie mūsų specialistams leido dirbti dar greičiau ir efektyviau. Išskirtiniais praėjusių metų įvykiais tapo „Kelvistos” prisijungimas prie įmonių grupės ir plėtra į Švediją, kur pasirašėme pirmąsias sutartis dėl projektavimo paslaugų atlikimo”, – sakė Algimantas Medžiaušis, UAB „Kelprojektas” generalinis direktorius.

Investicija į inovacijas bei modernius darbo įrankius ir toliau išliks viena iš svarbiausių „Kelprojekto” veiklos krypčių. Tai leis įmonių grupei stiprinti specialistų kompetencijas, taigi, ir lyderio pozicijas, sėkmingai plėstis į užsienio rinkas. Praėjusiais metais pradėjęs veiklą Švedijoje, šiais metais „Kelprojektas” toliau ieškos galimybių plėstis šios šalies rinkoje, taip pat stiprins pozicijas Estijoje.

Sėkmingą „Kelprojekto” veiklą praėjusiais metais vainikavo trys prestižiniai apdovanojimai. Vienas jų – Lietuvos verslo konfederacijos rengiamo konkurso „Metų paslauga 2014″ apdovanojimas „Intelektualiausia darbo vieta” kategorijoje, suteiktas už pažangios dokumentų valdymo sistemos „Autodesk Vault” taikymą kelių bei gatvių projektavime.

Be to, „Kelprojekto” rengtas Panemunės miesto rytinio aplinkkelio tiesimo su tiltu per Nemuno prataką projektas pripažintas Geriausiu metų kelių projektu Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir Lietuvos kelių asociacijos organizuotame konkurse. Trečiasis 2014 m. apdovanojimas – Lietuvos pramonininkų konfederacijos skirtas „Lietuvos metų gaminio” aukso medalis už kelio A9 Panevėžys-Šiauliai ruožo nuo 59,7 iki 75,63 km rekonstrukcijos (su Kairių aplinkkeliu) projektą.