„Kelprojektas“ įsigijo projektavimo įmonę UAB „Urbanistika“

2013-07-01

„Kelprojektas” stiprina pozicijas teritorijų planavime ir kuria įmonių grupę. Šiuo tikslu birželio 21 d. įmonė įsigijo UAB „Urbanistika” kontrolinį akcijų paketą. Planuojama, kad po šio sandorio ženkliai išaugs „Kelprojekto” teritorijų planavimo paslaugų apyvarta, kas sudarys apie 4 mln. litų arba 10 procentų visos „Kelprojekto” apyvartos 2013 metais.

„Geri mūsų įmonės veiklos rezultatai leidžia aktyviai plėsti savo veiklą ne tik į užsienio šalis, bet ir įsigyjant sėkmingai veikiančią Lietuvos įmonę. Tapdami įmonių grupe sustipriname mūsų pozicijas rinkoje ir klientams pasiūlysime dar aukštesnės kokybės paslaugas. Tai svarbus žingsnis „Kelprojekto” istorijoje”, ‒ sakė Algimantas Medžiaušis, UAB „Kelprojektas” generalinis direktorius.

Pasak A. Medžiaušio, „Urbanistikoje” dirba aukščiausio lygio specialistai, tai įrodo jų įgyvendinti projektai ir esančių klientų pasitikėjimas. Vadovas tikisi, kad per kelis dešimtmečius sukaupta šios įmonės specialistų patirtis leis pasiekti geriausių rezultatų kompleksinio teritorijų planavimo srityje.

Rinkoje „Urbanistika” atpažįstama pagal profesionalų bendrųjų, specialiųjų ir detaliųjų planų parengimą. Pagrindinės „Urbanistikos” veiklos sritys yra kompleksinis teritorijų planavimas, projektų vykdymo ir techninė priežiūra bei architektūrinė-techninė konsultacine veikla. UAB „Urbanistika” taip pat projektuoja gyvenamuosius ir negyvenamuosius pastatus, susisiekimo ir inžinerinius tinklus bei kitus statinius.

„Kelprojektas” yra auganti ir inovatyvi įmonė. Neabejojame, kad suvienijus abiejų bendrovių pajėgas sustiprės tiek mūsų įmonės, tiek visos „Kelprojekto” įmonių grupės pozicijos rinkoje”, ‒ sakė Gitana Mineikienė, UAB „Urbanistika” direktorė.

UAB „Urbanistika” įsikūrusi Vilniuje, šiuo metu čia dirba 38 didelę patirtį turintys architektai ir kitų sričių specialistai. Bendrovė glaudžiai bendradarbiauja su Vilniaus, Kauno universitetų, kitų mokslo ir mokymo įstaigomis.