„Kelprojektas“ įmonių grupė įsigijo įmonę „Kelvista“

2014-05-28

„Kelprojektas” stiprina savo įmonių grupę. Šiuo tikslu gegužės 28 d. įsigijo UAB „Kelvista” 100 procentų akcijų. Planuojama, kad po šio sandorio „Kelprojekto” grupės apyvarta 2014 metais išaugs 11 procentų ir sudarys daugiau nei 45 mln. litų.

„Kelvista” yra antroji mūsų įsigyta įmonė per pastaruosius metus, kurios prijungimas padės sustiprinti „Kelprojekto” įmonių grupę ir išplėsti aukščiausios kvalifikacijos specialistų bei ekspertų ratą. Sujungus įmonių specialistų kompetencijas, galėsime užtikrinti aukščiausios kokybės inžinerines paslaugas mūsų klientams”, ‒ sakė Algimantas Medžiaušis, UAB „Kelprojektas” generalinis direktorius. Pasak A. Medžiaušio, „Kelvista” yra didžiausia ir geriausiai žinoma techninės priežiūros įmonė, dirbanti Lietuvoje, todėl po jos įsigijimo „Kelprojektas” sustiprins savo pozicijas techninės priežiūros srityje. Pagrindinė „Kelvista” veikla – tiesiamų, rekonstruojamų, taisomų kelių, gatvių, geležinkelių bei transporto inžinerinių statinių ir pastatų statybos projektų valdymas; gatvių, kelių, geležinkelių bei transporto inžinerinių statinių ir pastatų projektavimas; techninė priežiūra; konsultavimas; darbų priežiūra bei projektų administravimas pagal FIDIC ir Europos Sąjungos reikalavimus.

„Per 15 metų sukaupėme nemažą patirtį ir subūrėme stiprių specialistų būrį. Tikiu, kad po mūsų įmonės prisijungimo ne tik apsikeisime abipusiai naudinga patirtimi, bet ir sustiprinsime „Kelprojekto” įmonių grupės pozicijas rinkoje”, ‒ sakė Valdas Kezys, UAB „Kelvista” direktorius.

UAB „Kelvista” įsikūrusi Vilniuje, šiuo metu čia dirba 44 aukščiausią kvalifikaciją turintys inžinieriai, ekspertai-konsultantai ir kitų sričių specialistai. Bendrovės darbuotojai dalyvauja įgyvendinant Lietuvos kelių, gatvių bei geležinkelių tiesimo, rekonstrukcijos bei transporto statinių statybos, rekonstrukcijos bei remonto projektus.