„Kelprojektas“ apdovanotas Nacionaliniu kokybės vadybos prizu

2014-04-07

Šiandien „Kelprojektas” apdovanotas Nacionaliniu kokybės vadybos prizu vidutinių juridinių asmenų kategorijoje. Įmonė įvertinta už nuolatinį pažangių ir inovatyvių sprendimų diegimą verslo procesų valdymo, personalo vadybos, politikos bei strategijos srityse, kurie užtikrina nuolatinį įmonės tobulėjimą. Nacionalinį kokybės vadybos prizo konkursą organizuoja Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija.

„Įmonės veikla gali būti laikoma sėkminga ir kokybiška, kai verslo procesai vyksta nepriekaištingai, o darbuotojai savo įmone gali didžiuotis. Gavę šį apdovanojimą tikrai neketiname sustoti, atvirkščiai – mums tai paskata ir toliau siekti pačių geriausių verslo rezultatų, ieškoti naujų, netradicinių sprendimų”, ‒ sako Algimantas Medžiaušis, UAB „Kelprojektas” generalinis direktorius.

Pasak A. Medžiaušio, tik nuolatinis tobulėjimas gali padėti sėkmingai įgyvendinti strateginius tikslus, pelnyti įmonės, kaip patikimo ir inovatyvaus partnerio, pripažinimą bei sukurti patrauklias darbo vietas jauniems ir patyrusiems kvalifikuotiems specialistams.

Nacionaliniu kokybės vadybos prizu įmonės valdymo kokybė įvertinama pagal devynis Europos verslo tobulumo modelio kriterijus: vadovų veiklą, įmonės politiką ir strategiją, personalo vadybą, išteklių valdymą, procesų valdymą, klientų poreikių tenkinimą, poveikį visuomenei bei verslo rezultatus.

„Kelprojektas” nuolatiniam verslo procesų tobulinimui ir optimizavimui pasitelkia ne tik naujausius vadybos metodus, bet ir visame pasaulyje pripažintas vadybos sistemas. Nuo 2006 m. įdiegtos kokybės bei aplinkos apsaugos vadybos sistemos, apimančios statinio projektavimo, statinio projekto vykdymo ir statinio statybos techninės priežiūros veiklos procesus. Vadybos sistemos sertifikuotos tarptautinės sertifikavimo įstaigos „Det Norske Veritas”.

Ūkio Ministerija Nacionalinį kokybės apdovanojimą verslo įmonėms, teikia nuo 1998 m. Įmonės vertinamos, remiantis Europos Kokybės vadybos fondo sukurtu Europos verslo tobulumo modeliu. Tai visoje Europoje vertinamas apdovanojimas, kuris liudija, kad jį gavusi įmonė atitinka itin aukštus bendrovės vadybos reikalavimus. Nacionalinius kokybės vadybos prizus savo įmonėms teikia 67 pasaulio šalys, tarp jų – visos Europos Sąjungos šalys.

Nacionalinis kokybės vadybos prizas ne pirmas „Kelprojekto” įvertinimas, siekiant diegti pažangius ir visame pasaulyje pripažintus geriausios praktikos vadybos metodus – 2012 m. „Kelprojektas” laimėjo „Inovatyvi įmonė 2012″ apdovanojimą. Šis įvertinimas konkurse „Inovacijų prizas 2012 m.” įmonei įteiktas už modernių technologijų taikymą kartu su šiuolaikiniais vadybos metodais ir investavimą į savo darbuotojus.