Audrius Bunevičius naujasis „Kelprojektas“ Generalinis direktorius

2021-03-22

„Kelprojekto“ generaliniu direktoriumi paskirtas Audrius Bunevičius. Audrius turi didelę vadovavimo patirtį žmonėms, projektams ir verslui infrastruktūros ir inžinerijos pramonėje, kurią įgijo pastaruoju metu dirbdamas „Sweco“ viceprezidentu Infrastruktūros padalinyje.

Dirbdamas Kaune, Audrius pasitelks savo kompetenciją siekdamas tobulinti verslą ir užtikrinti naujas „Kelprojekto“ galimybes.

„Aš labai didžiuojuosi ir entuziastingai prisijungiu prie „Kelprojekto“. Bendrovė užima tvirtą poziciją ir turi gerą reputaciją vietos rinkoje, o turėdami „Tyréns Group“ paramą, turime geriausias įmanomas sąlygas toliau plėsti savo pasiūlą, projektų įgyvendinimą ir pridėtinę vertę klientams“, – sako Audrius Bunevičius.

„Kelprojektas“ yra aukštos kvalifikacijos įmonė, turinti didžiulį potencialą tęsti plėtrą tiek vietos, tiek tarptautiniame bendradarbiavime. „Tyréns Group“, kaip aktyvus savininkas, tikisi, ateityje palaikyti augančius bendrovės pajėgumus ir naujoviškus, tvarius sprendimus”, – komentuoja Gregor Rolski, „BAM Tyréns East“.

Audrius Bunevičius startuoja šiandien ir pakeis bendrovę paliekantį Algimantą Medžiaušį.