Atnaujinta „Kelprojektas“ svetainė pabrėžianti įmonės identitetą

2023-02-15

UAB „Kelprojektas“ – tarptautinė infrastruktūros inžinerijos įmonė, teikianti kompleksines paslaugas ir kurianti tvarius sprendimus urbanistikos, vandentvarkos bei susisiekimo srityse, pristato atnaujintą interneto svetainę, kuri pabrėžia įmonės misiją – inovatyvus projektavimas ir inžinerija pasauliui, apie kurį svajojame.

Naujo dizaino svetainėje iš esmės atnaujinta informacijos pateikimo struktūra siekiant patogaus ir lengvo naudojimo. Didelį dėmesį skyrėme karjeros skilčiai, kurioje siekiama būsimus kandidatus supažindinti su įmonės kultūra bei vertybėmis, pabrėžiant, kad „Kelprojektas“ yra puiki vieta dirbti, kur vyrauja atvirumas, pagarba ir vertinama visų darbuotojų nuomonė.

Svetainė atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus, joje daug dėmesio skirta lankytojo patirčiai – aiškiam ir intuityviam naudojimui.

Nuo šiol svetainėje paprastai ir greitai galima bus kandidatuoti į laisvas siūlomas pozicijas, teikti užklausas specialiai tam skirtoje formoje. Kontaktuose pateiktas interaktyvus žemėlapis, su jame nurodytais „Kelprojektas“ biurais Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje, kuriuos bus lengva rasti naudojantis navigacija telefone.

Naujoji svetainė pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, tad naršyti ir pasiekti aktualią informaciją nuo šiol bus dar patogiau ir paprasčiau, naudojantis mobiliuoju telefonu ar planšete.

Modernus naujos svetainės dizainas atspindi mūsų įmonės vizualinį identitetą. Naudojama spalvų paletė, grafiniai elementai ir stiliaus komponentai pagyvina svetainę bei pabrėžia išskirtinumą ir atpažinimą.

„Kelprojektas“ svetainę kaip ir seniau bus galima pasiekti adresu www.tyrens.lt.